PORTFOLIO

REKONSTRUKCE TŘÍPODLAŽNÍHO DOMU K REKREACI

REKONSTRUKCE VENKOVSKÉHO STAVENÍ

ROMANTICKÁ KUCHYŇ PRO HOSTITELKU S RŮZNOU VARIACÍ SEZENÍ

Zadáním bylo využít prostor kuchyně k různým způsobům posezení. Káva, či sklenička ve dvou, společné stolování, povídání při vaření nebo odpočinkové místo při čekání na to, až se upeče bábovka. Hostitelka tráví hodně času v kuchyni a na úkor prostoru se vzdala mini obýváčku, který byl spíš skladiště. Přála si přiznané přírodní materiály v jemných dekorech a barvách, romantický nádech a propojení interiéru s exteriérem.

KANCELÁŘ S BALKONEM A ŠTĚDRÝM ZÁZEMÍM


K tomu pouze tolik. Kdo by se do práce netěšil?!MASÁŽNÍ SALON KE KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Požadavkem majitelů byly dvě oddělené koupelny se sprchou pro dvě samostatné masérny. Dále pak ucelené zázemí pro obsluhu, což splňuje místnost pro kuchyňku, prádelnu a úložný prostor skříní.

Celý salon měl mít domácí příjemnou atmosféru a jistou možnost soukromí každého klienta.

Na velkém nečleněném prostoru, bylo příjemnou výzvou prakticky vytvořit dispozici, která bude do budoucna vyhovovat personálu i zákazníkům.

Majitelé jsou spokojeni. Tak ještě popřát hodně spokojených návštěvníků.

REALIZACE POKOJÍČKU PRO HOLČIČKU

 HOLČIČCE ZA NEDLOUHO DVOULETÉ, JSEM VYTVOŘILA HERNÍ A SPACÍ ČÁST PŘEPAŽENÍM MÍSTNOSTI S MOŽNOSTÍ DOSTATKU MÍSTA NA BUDOUCÍ VELKOU POSTEL A STUDENTSKÝ KOUT.ELEGANTNÍ KUCHYŇ V PRVOREPUBLIKOVÉM VENKOVSKÉM SÍDLE SE ŠTĚDRÝM PROSTOREM SPIŽÍRNY

Cílem tohoto projektu bylo skloubit venkovský styl s elegancí. Majitelka je dáma v letech s početnou rodinou a přáteli, kteří ji často navštěvují.

Velká místnost získala díky přepažení komfortní skladovací prostor a zázemí pro mrazničku i ledničku.

Požadavkem byl klasický sporák s troubou, kterou jsme nakonec společně vybrali u firmy Moravia.

Olivové skříňky, nádherná italská keramika, která se propsala na pracovní desku i parapety a za linkou jemná stěrka, dodávají kromě elegance i lehký pocit Toskánska, oblíbené destinace majitelky.NÁVRH K REALIZACI- BYT PRO STARŠÍ MANŽELSKÝ PÁR

 

Tento krásný byt vznikl na přání manželů, kterým již před časem vyletěly děti z hnízda. Po několikaletém cestování se usadili a chtěli přenést přírodu a jejich osobitý smysl pro humor, do designu jejich domova. Cílem byla propojenost, ale ne nuda. Zajímavost, ale ne kýč. Pohodlí a funkčnost.

Posuďte sami. Majitelé jsou spokojení.KUCHYŇ V RD PRO 4 ČLENNOU RODINU

Kuchyň  v rodinném domě s externí spižírnou čeká na realizaci v příštím roce. Zadáním byly jednoduché linie, žádné úchytky, dostatek pracovního a úložného prostoru. Dvířka skříněk v lesku zajistí Kronodesign v Cashmere odstínu. Dub pískový svou jemnou světlou strukturou prosvětlí a zútulní pracovní plochu. Jemná stěrka na zeď dodá kromě struktury také praktičnost v odolnosti a omyvatelnosti povrchu.

Hlavní kuchařka se na realizaci těší, stejně tak i já.

LOFTOVÉ BYDLENÍ MLADÉHO PÁRU

Líbí se vám moje práce?

objednejte si první nezávaznou konzultaci